Nowości

wallpaper-Grepolis
ARTYKUŁY

Witam. Dziś pokażę Wam co zrobić, kiedy pilnie potrzebujemy surowców, a nie mamy skąd ich wziąć. Jak każdy gracz wie, surowce dostajemy z obozy drwali (drewno), kamieniołomu (kamień) i kopalni srebra (srebro). ... Czytaj dalej »

Chicken,
0   187
WarframeImage_135_5
ARTYKUŁY

Warframe jest to darmowa, sieciowa gra akcji nastawiona na kooperację graczy. Pomimo tego, że gra jest F2P to grafika jest niesamowita oraz wymagająca lepszego sprzętu komputerowego jeśli gracz chciałby grać na ... Czytaj dalej »

Adness,
1   217
jungle___volibear_wallpaper_by_welterz-d6avhgi
ARTYKUŁY

Witam. Dziś przyblirze wam nieco gre w League of Legends a mianowicie granie na pozycji junglera. Każda ze stron junglujących ma po 5 obozowisk potworów najważniejsze to :redbuf i bluebuf tzw. golemy i jaszczury. ... Czytaj dalej »

Maki,
5   179
635343667201241066
ARTYKUŁY

Od niedawna w świecie Lol'a pojawił się niejaki Curse voice. Został on zaakceptowany przez Riot Games. Konkretnie służył do ulepszenia rozgrywki. Po około tygodniu Riot znowu odezwał się w sprawie Curse Voice, ... Czytaj dalej »

Ilaald,
0   211
Untitled-12
ARTYKUŁY

Punkty za top 10 z kwietnia zostały przyznane. Już niedługo kolejne zmiany w serwisie. Zamówione nagrody zostały wysłane. Życzymy kolejnych sukcesów w zbieraniu punktów! Czytaj dalej »

Barney,
0   190