Poradniki

mały poradnik do war thunder
PORADNIK

"War Thunder" to zwykła gra zręcznościowa, lecz jak w każdej poważniejszej "nawalance" występują tu elementy strategiczne, nie mówię tutaj o tym żeby znaleźć kumpli którzy będą ochraniać Twój bombowiec, bardziej ... Czytaj dalej »

CraftRidersPL,
2   190
my free zoo poradnik
PORADNIK

Witam, w poradniku tym opisze podstawowe funkcje gry. Zaraz po uruchomieniu gry w swoim zoo mamy tylko jeden wybieg, dwie owce, parę ozdób i 3 obiekty zarobkowe, ale na razie chce się zająć ekranem który towarzyszy ... Czytaj dalej »

CraftRidersPL,
1   227
gra wolni farmerzy od podstaw
PORADNIK

W poradniku tym zamieszczę podstawowe informacje i porady które pomogą w grze. Po założeniu konta pewna miła świnka pomoże nam poznać podstawy gry Zadanie1-Zbuduj pole, wybierz miejsce budowy i z menu wybierz ... Czytaj dalej »

CraftRidersPL,
3   221
początki w rail nation
PORADNIK

Witam, w tym poradniku chce zamieścić wszelkie niezbędne informacje do rozpoczęcia gry. Zacznę może od tego co znajduje się na ekranie, w lewym górnym rogu widać twarz naszej postaci, i obok niej kolejno ... Czytaj dalej »

CraftRidersPL,
1   191
rising cities poradnik podstawy
PORADNIK

W poradniku tym wyjaśnię podstawy gry, a więc zaczynamy. W grze występują dwie waluty, "Metro Dolary"  jako waluta Premium i "City Kredyty" jako waluta użytkowa MD uzyskać można na dwa sposoby, przez ... Czytaj dalej »

CraftRidersPL,
6   204