Warframe – dla początkujących

  Fajne
ARTYKUŁY
1 sierpnia 2014
przez:
Adness
 
WarframeImage_135_5

Warframe jest to darmowa, sieciowa gra akcji nastawiona na kooperację graczy. Pomimo tego, że gra jest F2P to grafika jest niesamowita oraz wymagająca lepszego sprzętu komputerowego jeśli gracz chciałby grać na maksymalnych opcjach grafiki. Gracze mają do wyboru bohaterów (Teeno) którymi wyruszają z innymi graczami na różnego rodzaju misje, na których walczą przeciwko wrogom, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję. Tak jak w większości  gier  można wymienić prawdziwe pieniądze na walutę gry, w tym wypadku Platynę.  Za platynę można kupić bohaterów, bronie, strażników, boostery oraz całą masę innych rzeczy. Różnica pomiędzy graczem darmowym, a graczem, który inwestuje w grę jest taka, że ten co inwestuje może mieć większość rzeczy od razu a darmowy użytkownik musi poświęcić więcej czasu aby zdobyć  dany schemat oraz surowce i sam musi stworzyć daną rzecz lecz każdy gracz może mieć każdą broń, bohatera itp. Grając i wbijając kolejne rangi  np: broni mamy możliwość dodawania modów, które robią naszą broń bardziej efektywną i zabójczą.  Mody można otrzymać na mapach z poległych przeciwników, alarmów bądź też jako nagroda za ukończoną misję.
Cała akcja rozgrywa sie w przyszłości w układzie słonecznym. Zaczynając grę każdy gracz ma do wyboru 3 bohaterów, z  których musi wybrać  1 którym będzie zaczynał swoją  przygodę. Jeśli chodzi o arsenał jaki jest do wyboru na  początku nie jest on wielki natomiast można zdobyć wszystkie rodzaje broni, Teeno czy też strażników,  zaczynając poprzez kupno schematów na rynku poprzez dojo kończąc na wieżach, na których trzeba się czasem natrudzić i wysilić aby zdobyć to czego oczekujemy. Wszystkie surowce potrzebne na stworzenie danego ekwipunku można zdobyć na określonych planetach. Surowce dzielimy na powszechne, nieprzeciętny i rzadkie. W grze mamy możliwość grania z randomowymi graczami (z regionu, który mamy ustawiony w opcjach), ze znajomymi lecz można też grać solo. Warframe jest niesamowicie rozbudowany pod względem dostosowywania wyglądu bohaterów, broni, strażników pod wymagania gracza. Mamy do dyspozycji  kilka palet kolorów(niektóre są darmowe ale większość trzeba kupić za platynę lecz czasem podczas trwania eventów można kupić dodatkowe palety na rynku za kredyty), dekoracyjne hełmy (które dodają dodatkowe efekty), części uzbrojenia oraz skórki na całego Teeno. W trakcie gry pojawiają się też alarmy,inwazje oraz plagi z których można zdobyć rzadkie przedmioty, surowce czy też kredyty. Z każdym większym update-em są dodawane nowe elementy gry np: bronie, dekoracje bohaterów, nowe miejsca, nowi bohaterowie. Z pewnością każdy gracz znalazłby odpowiedniego Teeno dla siebie i bawiłby się świetnie razem z innymi.

Komentarze

One response on “Warframe – dla początkujących

  1. Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości i w odległym zakątu galaktyki. Fabuła koncentruje się na rasie Tenno, którą na skraj wymarcia doprowadziło imperium Grineer. Los słabszej ze stron tego konfliktu wydawał się przesądzony, ale wszystko uległo zmianie wraz z odkryciem tytułowych pancerzy bojowych. Te prastare artefakty dawno nieistniejącej już cywilizacji zapewniają swoim użytkownikom niezwykłe możliwości ofensywne i tylko Tenno są w stanie je obsługiwać. W rezultacie wojna nagle stała się znacznie bardziej wyrównana.

Dodaj komentarz