Watch Dogs – Kilka informacji ,data premiery i nadzieja

  Fajne
NOWOŚCI
18 kwietnia 2014
przez:
Stawskiszef
 
feat-Watch-Dogs

Cześć dzisiaj w nieco innej formie ,lecz i tak zainteresowanie powinno być spore ,mowa tutaj o grze Watch Dogs wyczekiwanej przez graczy od bardzo długiego czasu ,ale czy ciepło ? zbierzmy trochę informacji:

Niedawno zostały opublikowane materiały z rozgrywki w nowym cukierku Ubisoftu ,lecz słabo one wyglądają do  tych z E3 2012 roku.Przez graczy szybko zostały zauważone zmiany w otoczeniu ,świecie , oraz samej rozgrywce Watch Dogs. Jeżeli sami chcecie zobaczyć o co dokładnie nam graczom chodzi spójrzcie sami na te 2 filmy ,powiem tak zmiany są dostrzegalne i to bez większych wysiłków:

Pierwsza prezentacja z E3 2012

Nieco późniejsza prezentacja

Wydawałoby się ,że gra w przeciągu 2 lat powinna zmienić się na lepszą.Sam jestem nieco zaskoczony według wielu mediów jest to najbardziej oczekiwana gra w 2014 roku.Co prawda niektóre elementy naprawdę zostały zmienione i gracze je ciepło przyjęli ,lecz nie ma ich zbyt dużo są to między innymi:

  • Efekty dymu w nowym trailerze są bardziej głębsze i dokładne ,trzeba przyznać ,że się postarali.
  • Modele twarzy zostały lekko usprawnione wyglądają ładniej i przede wszystkim wyraziściej,chociaż na E3 nie można było nic im zarzucić.
  • Otoczenie zostało zmienione ,miasto jest mniej realistyczne ,widać także mniej przechodni na ulicach.
  • Wybuchy wyglądają naprawdę słabo tak samo jak żywioł ognia.
  • Drzewa nie oddziałują na efekt wiatru.
  • Tzw. Bullet mode uległ zmianom teraz zamiast zamglenia mamy jedynie rozmycie krawędzi.

Niektórzy twierdzą ,że te zmiany są powodem konsol starszej generacji takich jak : Playstation 3 i Xbox 360. Myślę ,że my wszyscy chcielibyśmy aby tak było ,ale jak jest naprawdę ?

Plotki głoszą ,że gameplay z 2012 roku został uruchomiony na komputerach osobistych ,a późniejsza prezentacja na konsoli Playstation 3 dlatego też nie mogli zaszaleć z grafiką ,pamiętajmy o tym że premiera konsol starej generacji miała miejsce w 2007 roku! Szczerze mówiąc trochę ma to sens ,ale jednak plotkom nie należy wierzyć.Różnice są spore ,widoczne gołym okiem ,ale co z tego jeżeli tuż za rogiem czeka na nas nowa gra ,przypomnę że premiera Watch Dogs zapowiedziana jest na 27 maja na PC ,PS3 ,PS4 ,Xbox 360 ,oraz Xbox One.

Gra zapowiada się cudownie miejmy nadzieję ,że na PC będzie wyglądała naprawdę nieźle.Sam oczywiście wyczekuję chwili gdy będę mógł odpalić ją ,przysiąść i pobawić się w nowym świecie.A co z wami ? Czego oczekujecie od gry ,oraz w jaki sposób wpłynęły na was powyższe informacje.Piszcie w komentarzach ,a tym czasem ja się z wami żegnam.

Pozdrawiam

Komentarze

51 responses on “Watch Dogs – Kilka informacji ,data premiery i nadzieja

  1. Pingback: ...

Dodaj komentarz