Poradnik My Free Zoo

  Fajne
PORADNIK
14 maja 2015
przez:
CraftRidersPL
 
my free zoo poradnik

Witam, w poradniku tym opisze podstawowe funkcje gry. Zaraz po uruchomieniu gry w swoim zoo mamy tylko jeden wybieg, dwie owce, parę ozdób i 3 obiekty zarobkowe, ale na razie chce się zająć ekranem który towarzyszy nam przez całą grę:

ekran w my free zoo

1 –  Ilość gotówki którą aktualnie posiadamy, zdobywamy ją zbierając pieniądze z kasy bądź obiektów zarobkowych, można za to kupić zwierzęta, wybiegi, budynki i ozdoby.

2 – ilość diamentów – waluty Premium używanej do kupowania specjalnych zwierząt i  do skracania budowy.

3 – ilość aktualnych Gości oraz ich zadowolenie, po kliknięciu otworzy się menu z informacjami o ZOO.

4- Booster, codziennie podczas logowania dostaje się jeden, można w nim wygrać karty zwierząt lub części kart, po uzbieraniu kilku takich części można wymienić ja na pełną kartę.

5 – Misje – pokazywane są wszystkie wykonane i aktualne misje.

6 – Sklep można tu kupić przedmioty do umieszczenia w ZOO

7 – Bank można tu kupić diamenty i zamienić je na gotówkę.

8 – Sukcesy  niezwykle pomocna zakładka, są w niej zadania, po wykonaniu go dostajemy doświadczenie i gotówkę, zdobywając sukcesy bardzo szybko zdobędziemy kolejne poziomy doświadczenia.

9 – Przyjaciele lista twoich znajomych, warto ich mieć ponieważ pomagając w ich zoo dostajemy gwiazdki, po zdobyciu odpowiedniej ilości gwiazdek dostajemy części kart.

10 – Części kart to spis wszystkich kart które możemy stworzyć z posiadanych części.

11 – Organizacje inaczej gildie, grupa graczy grająca razem.

12 – Doświadczenie zdobywając kolejne poziomy dostajemy nowe misje i nagrody, ponadto z każdym kolejnym poziomem możemy kupić coraz więcej rzeczy w sklepach.

13 – Ustawienia, wycisz, pełny ekran i inne “zabawki”

Gra My Free Zoo jest bardzo prosta i polega na zbudowaniu idealnego Zoo, zwierzęta mają potrzeby, trzeba się nimi zając, z czasem coraz więcej zwierząt będzie dostępnych, w grze są ich całe setki, jest też mnóstwo ozdób, budynków i innych ważnych obiektów.

Gra cały czas jest aktualizowana i występuje w niej wiele Eventów, jest to gra przy której nie trzeba cały czas siedzieć i można się wyluzować  za co daje jej dużego plusa.

Niech wasze Zoo rośnie w siłe!

Komentarze

One response on “Poradnik My Free Zoo

Dodaj komentarz