Rising Cities – podstawy

  Fajne
PORADNIK
29 kwietnia 2015
przez:
CraftRidersPL
 
rising cities poradnik podstawy

W poradniku tym wyjaśnię podstawy gry, a więc zaczynamy.

W grze występują dwie waluty, “Metro Dolary”  jako waluta Premium i “City Kredyty” jako waluta użytkowa

MD uzyskać można na dwa sposoby, przez doładowanie lub oglądając płatne reklamy w kinie, jedna reklama to 10 MD, dziennie można obejrzeć do 10 reklam więc można wyciągnąć max 100 MD. Waluty tej używa się do szybkiego kończenia budowy, wymiany na $,  kupowania specjalnych budynków i bonusów.

City Kredyty to najważniejsza waluta w grze, dzięki niej można handlować z innymi graczami, budować, rozszerzać teren, i wiele innych. Żeby zdobyć Kredyty trzeba zbierać czynsz i Handlować na rynku.

Punkty Produkcyjne – używane są do produkcji materiałów budowlanych i Produktów, zdobywa się je zbierając czynsz.

Na mapie widać dwa obszary – te aktywne w którym możesz budować i te nieaktywne. kiedy zdobędziemy już jakąś konkretną sumę pieniędzy proponuje zakupienie nieaktywnych terenów z dwóch powodów, mamy więcej miejsca na budynki a dodatkowo na terenach tych występują chaszcze, kiedy je niszczymy możemy zdobyć drewno lub belki – cenne surowce budowlane.

Na mapie występują dwa typu podłoża – Ziemia i Ziemia Uprawna

na Ziemi Uprawnej można budować budynki produkcyjne, dzięki nim zdobywamy materiały budowlane i produkty, materiały budowlane jak sama nazwa wskazuje są używane do budowania i rozbudowywania wszystkich budynków,  produktami spełniamy warunki mieszkańców, daje nam to dodatkowe pieniądze lub Punkt Produkcyjne.

Są to same podstawy RisingCities, jeśli  w poradniku wystąpił błąd, lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej – zostaw komentarz, na pewno odpisze.

Komentarze

Dodaj komentarz