War Thunder- mały poradnik

  Fajne
PORADNIK
31 maja 2015
przez:
CraftRidersPL
 
mały poradnik do war thunder

War Thunder” to zwykła gra zręcznościowa, lecz jak w każdej poważniejszej “nawalance” występują tu elementy strategiczne, nie mówię tutaj o tym żeby znaleźć kumpli którzy będą ochraniać Twój bombowiec, bardziej chodzi mi tutaj o podstawowe elementy rozgrywki, oraz techniki pozwalające zniszczyć wrogi samolot bez zbyt dużego ryzyka, tak więc w walkach z samolotami:

  1. ZAWSZE WYKORZYSTUJ PRZEWAGĘ WYSOKOŚCI – pozwoli Ci to znacząco zwiększyć prędkość, powiedzmy że znajdujesz się nad wrogiem, kierując dziób w dół rozpędzasz swój samolot, po chwili znajdziesz się za wrogiem i zniszczysz go bez większego problemu, potem ponownie wbij się najwyżej jak możesz i szukaj dalszych wyzwań.
  2. NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W DŁUGIE WALKI – są one męczące i nieopłacalne, nie wiesz kogo masz w drużynie więc uważaj się za najlepszego gracza (bez pychy proszę) Twój czas jest cenny, kiedy będziesz uganiać się za innym wrogiem przeciwnicy mogą dziesiątkować Twoje jednostki naziemne, jeśli po 20 sekundach wrogi samolot na który polujesz dalej leci, zostaw go komuś innemu a sam zajmij się czymś co daje lepsze rezultaty.
  3. LICZĄ SIĘ UMIEJĘTNOŚCI JEDNOSTKI, NIE GRUPY – podczas walki zawsze, ale to zawsze wywiązują się pojedynki. Brak jakichkolwiek skutków w ataku to powody dlaczego pod koniec meczu ma się tak małą skuteczność, jeśli nie jesteś aktualnie w jakiejś walce, rozejrzyj się za sojusznikiem uciekającym przed wrogim samolotem, następnie spróbuj wykończyć przeciwnika, im szybciej potrafisz kogoś zdjąć tym lepiej dla drużyny.

3 proste informacje które pomogą w wygraniu rozgrywki, oczywiście proszę o zachowanie kultury podczas rozgrywki, dość mam już tych szyderczych śmieszków o Polsce :)

Niech wysokość wam sprzyja a wróg niech was nie widzi :)

Komentarze

2 responses on “War Thunder- mały poradnik

Dodaj komentarz