Clash of Swords – recenzja!

  Fajne
RECENZJE
6 czerwca 2014
przez:
Barney
 
clashofswords

Clash of Sword, przeglądarkowa gra RPG. Mamy do wyboru 6 nacji: orki, elfy, nieumarli, krasnoludy, ludzie oraz minotaury. Dodatkowo możemy wybrać klasę naszego bohatera, do dyspozycji są wojownicy, magowie oraz łucznicy. Gra jest bardzo rozbudowana, możemy dodatkowo spersonalizować wygląd postaci.

Na początku rozgrywki wita nas samouczek więc zrozumienie mechanizmu gry nie jest trudne.

Bardzo miłym rozwiązaniem jest to, iż w grze widać ubranie naszej postaci. Ubranie możemy kupować u sklepikarzy, którzy odblokowują się wraz z zdobywanym poziomem.

W grze są występują 3 waluty: srebro, czaszki oraz złoto. Te pierwsze zdobywamy za wykonanie zadania, drugie z walk z innymi przeciwnikami, a trzecie poprzez mikropłatności.

Każdy dobry wojownik nim zacznie walczyć z innymi przeciwnikami pierw musi zdobyć doświadczenie poprzez wykonywanie zadań dla prostych ludzi. Zadań jest bardzo dużo i będą towarzyszyć każdemu przez cały czas. Od 4 poziomu występują zadania specjalne, dotyczą one różnych aspektów, między innymi: walki, wyprawy, postaci oraz uzbrojenia.

Jeśli znudzisz się zdobywaniem doświadczenia poprzez zadania i walki, możesz wybrać się do pracy. Ta możliwość uaktywnia się dopiero, gdy zdobędziesz 8 poziom.

Clash of Sword to gra w której możesz również poczuć się jak lider. Jest możliwość utworzenia gildi, gdzie wraz ze swoimi kompanami będziecie wykonywać zadania, a za to zdobywać doświadczenie i chwałę.

Oczywiście to nie wszystkie możliwości tej gry, lecz rozpisywanie ich wszystkich mija się z celem i psuje zabawę. Serdecznie polecam tę grę każdemu kto ma chwile wolną. Na pewno się nie zawiedziecie!

Bezpośredni link: http://clashofswords.com

 

Komentarze

One response on “Clash of Swords – recenzja!

Dodaj komentarz